Prečo nakupovať u nás?
Prečo nakupovať u nás?

- Nie sme len e-shop ale aj realizátorská firma s 10-ročnými praktickými skúsenosťami.
- Preto Vám vieme poradiť s každým technickým riešením či svojpomocnou realizáciou jazierka.
- Je za nami množstvo realizácií a referencií.
- Pred kúpou cez e-shop sa môžte s nami spojiť a odkonzultovať vhodnosť vybraného tovaru pre váš zámer.
- Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na u nás zakúpený tovar.
- Môžte nás osobne navštíviť a prezrieť si produkty jazierkovej techniky priamo zapojené v našich jazierkach.

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop

- Sme jediný e-shop na Slovensku s jazierkovou technikou a KOI kaprami certifikovaný spoločnosťou SAEC. Sme držiteľom certifikátu "Bezpečný nákup" od 8.2.2015 čo znamená, že e-shop numa.sk úspešne absolvoval certifikáciu už 10 rokov po sebe.
- Certifikovaný obchod prináša zákazníkom záruku a zároveň záväzok, že spĺňame pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
- Pristupujeme seriózne ku každej prípadnej reklamácii.
- Dodržiavame pravidlá ochrany osobných údajov, čo potvrdzuje Úrad na ochranu osobných údajov SR registráciou informačného systému spoločnosti NUMA s.r.o. s prideleným registračným číslom - 201416903.
- Svoju objednávku môžte uhradiť dobierkou, alebo ju bezpečne uhradiť cez zabezpečený portál banky. Platbu na dobierku neposkytujeme pre fólie a tovar na objednávku.

Vernostný program
Vernostný program

- Spoločnosť NUMA s.r.o. svojich zákazníkov nakupujúcich prostredníctvom e-shopu odmeňuje za vernosť.
- Zaregistrujte sa u nás, objednajte si tovar a zbierajte pri tom body, ktorými môžete pri Vašich ďalších nákupoch u nás zaplatiť. Vernostné body sa nepripisujú za tovar ktorý je v zľave.
- Kúpou cez e-shop je vami zakúpený tovar registrovaný systémom a pri prípadnej reklamácii nemusíte predkladať doklad o kúpe.

Expresná doprava ZDARMA
Vernostný program

- Okamžitá expedícia tovaru - 93% tovaru je skladom a pri zadaní objednávky v pracovných dňoch do 12:00 hodiny (fólie do 10:00 hod) ho okamžite expedujeme - kuriérom je na druhý pracovný deň u Vás.
- Pri každom tovare je uvedená jeho dostupnosť - máte tak prehľad kedy Vám tovar môžeme odoslať.
- Doprava tovaru je zdarma pri objednávke nad 80€ pri doprave poštou a nad 150€ pri doprave kuriérom. Doprava zdarma neplatí pre fólie.

» » » 24-tá aukcia Dainichi Koi Farm

24-tá aukcia Dainichi Koi Farm
Dainichi Koi Farma uskutočnila svoju 24-tú aukciu vo svojich priestoroch v meste Ojiya počas dvoch dní – 8. a 9. Októbra 2018 a prístup na ňu mali len koi dealeri.

24-tá aukcia Dainichi Koi Farm

Aj keď aukcia bola primárne venovaná nisai Gosanke veľkosti 50-62 cm, v ponuke bolo pár nisai a sansai koi kaprov aj iných variet a objavilo sa aj nečakané prekvapenie.

Spomínaným prekvapením bol počas druhého dňa aukcie napínavý súboj záujemcov o novinku v ponuke Dainichi – 53 centimetrovú nisai ikernačku s nádhernou robustnou stavbou tela, nazvanú farmou Dainichi ako Black Diamond. Ku koncu prihadzovania na tohto koi kapra ostali už len dvaja vážny záujemcovia z Číny a Thajska a tí vytiahli cenu na neuveriteľné 3 milióny japonských jenov!

Black Diamond from Dainichi


Čo dodať na záver? Dainichi opäť potvrdil svoje výnimočné meno medzi chovateľmi koi kaprov v Niigate. Veľkosť a kvalita koi ponúknutých do aukcie len potvrdila že oprávnene. Aby ani naši záujemcovia o výnimočné exempláre neostali ukrátení, zaobstarali sme do našej ponuky koi kapra z rovnakej krvnej línie a môžete si tak Black Diamond s certifikátom pôvodu kúpiť aj u nás - vo firme NUMA s.r.o.

Galéria

Spoločnosť NUMA s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti FIAP GmbH na Slovensku. Ponúkame tovar od renomovaných výrobcov, akými sú FIAP, OASE, MESSNER, TMC, HOUSE OF KATA, VELDA, SENEYE a Evolution Aqua

  • manu1
  • manu2
  • manu3
  • manu4
  • manu5