Prečo nakupovať u nás?
Prečo nakupovať u nás?

- Nie sme len e-shop ale aj realizátorská firma s 10-ročnými praktickými skúsenosťami.
- Preto Vám vieme poradiť s každým technickým riešením či svojpomocnou realizáciou jazierka.
- Je za nami množstvo realizácií a referencií.
- Pred kúpou cez e-shop sa môžte s nami spojiť a odkonzultovať vhodnosť vybraného tovaru pre váš zámer.
- Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na u nás zakúpený tovar.
- Môžte nás osobne navštíviť a prezrieť si produkty jazierkovej techniky priamo zapojené v našich jazierkach.

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop

- Sme jediný e-shop na Slovensku s jazierkovou technikou a KOI kaprami certifikovaný spoločnosťou SAEC. Sme držiteľom certifikátu "Bezpečný nákup" od 8.2.2015 čo znamená, že e-shop numa.sk úspešne absolvoval certifikáciu už 10 rokov po sebe.
- Certifikovaný obchod prináša zákazníkom záruku a zároveň záväzok, že spĺňame pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
- Pristupujeme seriózne ku každej prípadnej reklamácii.
- Dodržiavame pravidlá ochrany osobných údajov, čo potvrdzuje Úrad na ochranu osobných údajov SR registráciou informačného systému spoločnosti NUMA s.r.o. s prideleným registračným číslom - 201416903.
- Svoju objednávku môžte uhradiť dobierkou, alebo ju bezpečne uhradiť cez zabezpečený portál banky. Platbu na dobierku neposkytujeme pre fólie a tovar na objednávku.

Vernostný program
Vernostný program

- Spoločnosť NUMA s.r.o. svojich zákazníkov nakupujúcich prostredníctvom e-shopu odmeňuje za vernosť.
- Zaregistrujte sa u nás, objednajte si tovar a zbierajte pri tom body, ktorými môžete pri Vašich ďalších nákupoch u nás zaplatiť. Vernostné body sa nepripisujú za tovar ktorý je v zľave.
- Kúpou cez e-shop je vami zakúpený tovar registrovaný systémom a pri prípadnej reklamácii nemusíte predkladať doklad o kúpe.

Expresná doprava ZDARMA
Vernostný program

- Okamžitá expedícia tovaru - 93% tovaru je skladom a pri zadaní objednávky v pracovných dňoch do 12:00 hodiny (fólie do 10:00 hod) ho okamžite expedujeme - kuriérom je na druhý pracovný deň u Vás.
- Pri každom tovare je uvedená jeho dostupnosť - máte tak prehľad kedy Vám tovar môžeme odoslať.
- Doprava tovaru je zdarma pri objednávke nad 80€ pri doprave poštou a nad 150€ pri doprave kuriérom. Doprava zdarma neplatí pre fólie.

» » Kúpacie jazierka

Stavba kúpacieho jazierka a biobazénu
Spoločnosť NUMA s.r.o. od roku 2009 ponúka komplexnú realizáciu kúpacích jazierok a biobazénov od idey, návrhu architektonického riešenia, výberu a dodávky potrebných materiálov až po stavbu kúpacieho jazierka (biobazénu) na kľúč.

Kúpacie jazierka

Čo pre vás zabezpečíme

Naša spoločnosť má 8-ročné skúsenosti so stavbou kúpacích jazierok a biobazénov, inštaláciou profesionálneho filtračného systému, dodávkou filtračných raslín do jazierka a realizovaním okolitej výsadby tak, aby sa kúpacie jazierko stalo prirodzenou súčasťou záhrady a nerušilo ju ako klasický umelý bazén s modrou fóliou a množstvom chémie vo vode.

V rámci tejto služby pre vás radi zabezpečíme nasledovné činnosti:

 • úvodnú konzultáciu
 • vypracovanie cenovej ponuky
 • spracovanie 3D návrhu
 • príprava pozemku vrátane všetkých súvisiacich prác
 • samotná stavba kúpacieho jazierka (biobazénu) s jazierkovou technikou
 • dodávku vodných filtračných rastlín
 • zaškolenie k údržbe kúpacieho jazierka a filtrácie
 • bezplatné konzultácie 7 dní v týždni
 • záručný a pozáručný servis priamo u vás

Prečo kúpacie jazierko (biobazén) od nás

Vybudujeme pre vás kúpacie jazierko alebo biobazén podľa vašich predstáv ktoré bude nielen dobre vyzerať pri odovzdaní, ale vďaka kvalitnej filtračnej technológii vám poskytne potešenie a relax aj v budúcnosti.

3D Vizualizácie

Vizualizácia záhrady s kúpacím jazierkom vám poskytne realistickú predstavu o vašej budúcej záhrade ešte pred investovaním finančných prostriedkov.

Služby na kľúč

Stavba kúpacieho jazierka s okolitou výsadbou na kľúč alebo svojpomocne vo vašej réžii za asistencie našich skúsených pracovníkov.

Profesionálna filtrácia

Inštalácia profesionálnej filtrácie kúpacieho jazierka s prírodnou sterilizáciou ozónom vyžaduje minimálnu údržbu bez použitia chlóru či inej chémie zabezpečí krištáľovo čistú vodu nezávadnú pre kúpanie.

100% servis a záruka

Na stavbu biobazénu a kúpacieho jazierka poskytujeme 2-ročný záručný servis priamo u zákazníka, pozáručný servis a bezplatné poradenstvo 7 dní v týždni.

Kúpacie jazierka a biobazény staviame už 8 rokov a naše práce hovoria za nás.

Čo hovoria naši zákazníci

Milan MacuraMali sme na záhrade klasický bazén. Nakoľko sme po každom kúpaní boli cítiť chlórom, bazén sa využíval len málo. V Rakúsku sme videli biobazén a bolo rozhodnuté. S prestavbou sme sa obrátili na spoločnosť NUMA a nikdy sme to neľutovali. Vodu máme rovnako čistú ako v starom bazéne, navyše je biobazén krásnou súčasťou našej záhrady a je na neho celoročne krásny pohľad.
Milan Macura, Žilina

Branislav VlčekPri návšteve akvaparku Tatralandia sme mali možnosť vidieť a vyskúšať kúpacie jazierko prvýkrát naživo. Pretože filtračnú technológiu majú od firmy NUMA s.r.o., obrátili sme sa rovnako na túto spoločnosť. Vybudovali nám kúpacie jazierko v záhrade a vďaka sterilizácii kyslíkom máme vodu zdravotne nezávadnú a krištáľovo čistú.
Branislav Vlček, Trnava

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a získajte fungujúce kúpacie jazierko.

Ak vás zaujali naše služby a máte záujem o cenovú kalkuláciu, kontaktujte nás, prosím:


* povinný údaj

Alebo nám zavolajte na 0903 477 774.

Spoločnosť NUMA s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti FIAP GmbH na Slovensku. Ponúkame tovar od renomovaných výrobcov, akými sú FIAP, OASE, MESSNER, TMC, HOUSE OF KATA, VELDA, SENEYE a Evolution Aqua

 • manu1
 • manu2
 • manu3
 • manu4
 • manu5