Prečo nakupovať u nás?
Prečo nakupovať u nás?

- Nie sme len e-shop ale aj realizátorská firma s 10-ročnými praktickými skúsenosťami.
- Preto Vám vieme poradiť s každým technickým riešením či svojpomocnou realizáciou jazierka.
- Je za nami množstvo realizácií a referencií.
- Pred kúpou cez e-shop sa môžte s nami spojiť a odkonzultovať vhodnosť vybraného tovaru pre váš zámer.
- Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na u nás zakúpený tovar.
- Môžte nás osobne navštíviť a prezrieť si produkty jazierkovej techniky priamo zapojené v našich jazierkach.

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop

- Sme jediný e-shop na Slovensku s jazierkovou technikou a KOI kaprami certifikovaný spoločnosťou SAEC. Sme držiteľom certifikátu "Bezpečný nákup" od 8.2.2015 čo znamená, že e-shop numa.sk úspešne absolvoval certifikáciu už 10 rokov po sebe.
- Certifikovaný obchod prináša zákazníkom záruku a zároveň záväzok, že spĺňame pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
- Pristupujeme seriózne ku každej prípadnej reklamácii.
- Dodržiavame pravidlá ochrany osobných údajov, čo potvrdzuje Úrad na ochranu osobných údajov SR registráciou informačného systému spoločnosti NUMA s.r.o. s prideleným registračným číslom - 201416903.
- Svoju objednávku môžte uhradiť dobierkou, alebo ju bezpečne uhradiť cez zabezpečený portál banky. Platbu na dobierku neposkytujeme pre fólie a tovar na objednávku.

Vernostný program
Vernostný program

- Spoločnosť NUMA s.r.o. svojich zákazníkov nakupujúcich prostredníctvom e-shopu odmeňuje za vernosť.
- Zaregistrujte sa u nás, objednajte si tovar a zbierajte pri tom body, ktorými môžete pri Vašich ďalších nákupoch u nás zaplatiť. Vernostné body sa nepripisujú za tovar ktorý je v zľave.
- Kúpou cez e-shop je vami zakúpený tovar registrovaný systémom a pri prípadnej reklamácii nemusíte predkladať doklad o kúpe.

Expresná doprava ZDARMA
Vernostný program

- Okamžitá expedícia tovaru - 93% tovaru je skladom a pri zadaní objednávky v pracovných dňoch do 12:00 hodiny (fólie do 10:00 hod) ho okamžite expedujeme - kuriérom je na druhý pracovný deň u Vás.
- Pri každom tovare je uvedená jeho dostupnosť - máte tak prehľad kedy Vám tovar môžeme odoslať.
- Doprava tovaru je zdarma pri objednávke nad 80€ pri doprave poštou a nad 150€ pri doprave kuriérom. Doprava zdarma neplatí pre fólie.

» Referencie z realizovaných projektov

Referencie z realizovaných projektov

Naša činnosť sa datuje už od roku 2007. Odvtedy sme dodali služby a tovar pre mnohých spokojných zákazníkov. Aby ste sa mohli aspoň čiastočne presvedčiť o úrovni našej práce a kvalite tovaru, ktorý pre vás dovážame na slovenský trh, ponúkame vám prehliadku fotografií z realizovaných projektov.

Naša spoločnosť NUMA s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti FIAP GmbH na Slovensku a na slovenský trh prináša produkty známych značiek ako OASE, EVOLUTION AQUA, HOUSE OF KATA, VELDA a FIAP.

Náš e-shop je jediný e-shop na Slovensku s jazierkovou technikou a KOI kaprami certifikovaný spoločnosťou SAEC

Okrem predaja tovaru ponúkame aj komplexné služby súvisiace s výstavbou záhradných a kúpacích jazierok ako aj dovoz a predaj KOI kaprov priamo z Japonska.

V prípade, že vás naše referencie zaujali, prezrite si produkty v eshope alebo nás priamo kontaktujte. Ďakujeme.

Referenčné projekty

Filtrácia pre biobazén

Filtrácia pre biobazén

Klient: Miloslav Mečíř • December 2014

Pán Mečíř, olympijský víťaz v tenise, mal problém s čistotou vody vo svojom biobazéne a jej údržba bola stále viac časovo a finančne náročnejšia. Dodali sme mu profesionálny filtračný systém, ktorého údržba je minimálna a zabezpečí čistú vodu v jeho kúpacom jazierku.

Viac detailov o projekte...
Výstavba záhrady s jazierkom

Výstavba záhrady s jazierkom

Klient: Vojtech Melich • August 2013

Pán Melich mal záujem o realizáciu veľkej japonskej záhrady so záhradným jazierkom a koi kaprami, altánkom a prvkami japonskej kultúry. Zhotovili sme mu 3D vizualizáciu a po zapracovaní jeho predstáv sme začali s výstavbou jazierka so záhradou v japonskom štýle.

Viac detailov o projekte...

Výber z našich ďalších klientov

Počas našej viac než 10-ročnej existencie sme mali tú česť spolupracovať s desiatkami klientov, a to od majiteľov rodinných domov až po významné inštitúcie na Slovensku a v Čechách, z ktorých vyberáme niekoľko významných značiek.

Univerzita Karlova
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Slovenská technická univerzita (STU)
Tatralandia

Realizované filtračné systémy

Pre ilustráciu vám ponúkame aj fotogalériu s fotkami z nami realizovaných filtračných systémov pre záhradné jazierka a biobazény. Návrh, projektovanie a inštalácia jazierkovej filtrácie sú hlavným predmetom našej činnosti.
Spoločnosť NUMA s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti FIAP GmbH na Slovensku. Ponúkame tovar od renomovaných výrobcov, akými sú FIAP, OASE, MESSNER, TMC, HOUSE OF KATA, VELDA, SENEYE a Evolution Aqua

  • manu1
  • manu2
  • manu3
  • manu4
  • manu5