Prečo nakupovať u nás?
Prečo nakupovať u nás?

- Nie sme len e-shop ale aj realizátorská firma s 10-ročnými praktickými skúsenosťami.
- Preto Vám vieme poradiť s každým technickým riešením či svojpomocnou realizáciou jazierka.
- Je za nami množstvo realizácií a referencií.
- Pred kúpou cez e-shop sa môžte s nami spojiť a odkonzultovať vhodnosť vybraného tovaru pre váš zámer.
- Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na u nás zakúpený tovar.
- Môžte nás osobne navštíviť a prezrieť si produkty jazierkovej techniky priamo zapojené v našich jazierkach.

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop

- Sme jediný e-shop na Slovensku s jazierkovou technikou a KOI kaprami certifikovaný spoločnosťou SAEC. Sme držiteľom certifikátu "Bezpečný nákup" od 8.2.2015 čo znamená, že e-shop numa.sk úspešne absolvoval certifikáciu už 10 rokov po sebe.
- Certifikovaný obchod prináša zákazníkom záruku a zároveň záväzok, že spĺňame pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
- Pristupujeme seriózne ku každej prípadnej reklamácii.
- Dodržiavame pravidlá ochrany osobných údajov, čo potvrdzuje Úrad na ochranu osobných údajov SR registráciou informačného systému spoločnosti NUMA s.r.o. s prideleným registračným číslom - 201416903.
- Svoju objednávku môžte uhradiť dobierkou, alebo ju bezpečne uhradiť cez zabezpečený portál banky. Platbu na dobierku neposkytujeme pre fólie a tovar na objednávku.

Vernostný program
Vernostný program

- Spoločnosť NUMA s.r.o. svojich zákazníkov nakupujúcich prostredníctvom e-shopu odmeňuje za vernosť.
- Zaregistrujte sa u nás, objednajte si tovar a zbierajte pri tom body, ktorými môžete pri Vašich ďalších nákupoch u nás zaplatiť. Vernostné body sa nepripisujú za tovar ktorý je v zľave.
- Kúpou cez e-shop je vami zakúpený tovar registrovaný systémom a pri prípadnej reklamácii nemusíte predkladať doklad o kúpe.

Expresná doprava ZDARMA
Vernostný program

- Okamžitá expedícia tovaru - 93% tovaru je skladom a pri zadaní objednávky v pracovných dňoch do 12:00 hodiny (fólie do 10:00 hod) ho okamžite expedujeme - kuriérom je na druhý pracovný deň u Vás.
- Pri každom tovare je uvedená jeho dostupnosť - máte tak prehľad kedy Vám tovar môžeme odoslať.
- Doprava tovaru je zdarma pri objednávke nad 80€ pri doprave poštou a nad 150€ pri doprave kuriérom. Doprava zdarma neplatí pre fólie.

» » Záhradné jazierka

Stavba záhradného jazierka
Spoločnosť NUMA s.r.o. od roku 2007 ponúka komplexnú realizáciu záhradných jazierok od idey, návrhu architektonického riešenia, výberu a dodávky potrebných materiálov až po samotnú stavbu záhradného jazierka na kľúč s dodávkou výsadby a rýb.

Záhradné jazierko

Čo pre vás zabezpečíme

Naša spoločnosť má 10-ročné skúsenosti so stavbou záhradných jazierok, inštaláciou profesionálneho filtračného systému, dodávkou vhodných rýb do jazierka a realizovaním okolitej výsadby tak, aby sa záhradné jazierko stalo prirodzenou súčasťou záhrady.

V rámci tejto služby pre vás radi zabezpečíme nasledovné činnosti:

 • úvodnú konzultáciu
 • vypracovanie cenovej ponuky
 • spracovanie 3D návrhu
 • príprava pozemku vrátane všetkých súvisiacich prác
 • samotná stavba záhradného jazierka s jazierkovou technikou
 • dodávku rýb
 • zaškolenie k chovu rýb a údržbe jazierka a filtrácie
 • bezplatné konzultácie 7 dní v týždni
 • záručný a pozáručný servis priamo u vás

Prečo záhradné jazierko od nás

Vybudujeme pre vás záhradné jazierko podľa vašich predstáv, ktoré bude nielen dobre vyzerať pri odovzdaní, ale vďaka profesionálnej filtračnej technológii vám poskytne potešenie a relax aj do budúcna.

3D Vizualizácie

Vizualizácia záhrady so záhradným jazierkom vám poskytne realistickú predstavu o vašej budúcej záhrade ešte pred investovaním finančných prostriedkov.

Služby na kľúč

Stavba záhradného jazierka s okolitou výsadbou na kľúč, alebo svojpomocne zákazníkom za asistencie našich pracovníkov.

Profesionálna filtrácia

Inštalácia profesionálneho filtračného systému vyžaduje minimálnu údržbu pri maximálnom výkone filtrácie a zabezpečí krištáľovo čistú vodu po celý rok.

100% servis a záruka

Na stavbu záhradných jazierok poskytujeme 2-ročný záručný servis priamo u zákazníka, pozáručný servis a bezplatné poradenstvo 7 dní v týždni.

Záhradné jazierka staviame profesionálne už 10 rokov a naše práce hovoria za nás.

Čo hovoria naši zákazníci

Attila KecskemetiZáhradné jazierko som si postavil svojpomocne a filtráciu som kúpil v záhradnom centre. S čistotou vody som mal neustále problémy, napriek tomu že som filter čistil každý týždeň. Po rade známeho som sa obrátil na firmu NUMA. Navrhli mi filtračný systém na mieru pre moje jazierko a po 2 sezónach konštatujem maximálnu spokojnosť. Filtrácia vyžaduje čistenie raz za 2 týždne tak na 2 minúty práce.
Attila Kecskeméti, Rožňava

Peter MedviďNa základe návštev u viacerých klientov spoločnosti NUMA s.r.o. som sa rozhodol nechať si vybudovať záhradu s jazierkom v japonskom štýle. S výsledným efektom som nadmieru spokojný. Dodané japonské bonsaje a koi kapre sú nádherné, záhrada pôsobí veľmi ezotericky. Už sa neviem dočkať jesennej cesty do Japonska, ktoré navštívim s majiteľom spoločnosti NUMA s.r.o. a rozšírim si zbierku koi kaprov v mojom nádhernom jazierku.
Peter Medviď, Bratislava

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a získajte záhradné jazierko vašich snov

Ak vás zaujali naše služby a máte záujem o cenovú kalkuláciu, kontaktujte nás, prosím:


* povinný údaj

Alebo nám zavolajte na 0903 477 774.

Spoločnosť NUMA s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti FIAP GmbH na Slovensku. Ponúkame tovar od renomovaných výrobcov, akými sú FIAP, OASE, MESSNER, TMC, HOUSE OF KATA, VELDA, SENEYE a Evolution Aqua

 • manu1
 • manu2
 • manu3
 • manu4
 • manu5