Prečo nakupovať u nás?
Prečo nakupovať u nás?

- Nie sme len e-shop ale aj realizátorská firma s 10-ročnými praktickými skúsenosťami.
- Preto Vám vieme poradiť s každým technickým riešením či svojpomocnou realizáciou jazierka.
- Je za nami množstvo realizácií a referencií.
- Pred kúpou cez e-shop sa môžte s nami spojiť a odkonzultovať vhodnosť vybraného tovaru pre váš zámer.
- Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na u nás zakúpený tovar.
- Môžte nás osobne navštíviť a prezrieť si produkty jazierkovej techniky priamo zapojené v našich jazierkach.

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop

- Sme jediný e-shop na Slovensku s jazierkovou technikou a KOI kaprami certifikovaný spoločnosťou SAEC. Sme držiteľom certifikátu "Bezpečný nákup" od 8.2.2015 čo znamená, že e-shop numa.sk úspešne absolvoval certifikáciu už 10 rokov po sebe.
- Certifikovaný obchod prináša zákazníkom záruku a zároveň záväzok, že spĺňame pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
- Pristupujeme seriózne ku každej prípadnej reklamácii.
- Dodržiavame pravidlá ochrany osobných údajov, čo potvrdzuje Úrad na ochranu osobných údajov SR registráciou informačného systému spoločnosti NUMA s.r.o. s prideleným registračným číslom - 201416903.
- Svoju objednávku môžte uhradiť dobierkou, alebo ju bezpečne uhradiť cez zabezpečený portál banky. Platbu na dobierku neposkytujeme pre fólie a tovar na objednávku.

Vernostný program
Vernostný program

- Spoločnosť NUMA s.r.o. svojich zákazníkov nakupujúcich prostredníctvom e-shopu odmeňuje za vernosť.
- Zaregistrujte sa u nás, objednajte si tovar a zbierajte pri tom body, ktorými môžete pri Vašich ďalších nákupoch u nás zaplatiť. Vernostné body sa nepripisujú za tovar ktorý je v zľave.
- Kúpou cez e-shop je vami zakúpený tovar registrovaný systémom a pri prípadnej reklamácii nemusíte predkladať doklad o kúpe.

Expresná doprava ZDARMA
Vernostný program

- Okamžitá expedícia tovaru - 93% tovaru je skladom a pri zadaní objednávky v pracovných dňoch do 12:00 hodiny (fólie do 10:00 hod) ho okamžite expedujeme - kuriérom je na druhý pracovný deň u Vás.
- Pri každom tovare je uvedená jeho dostupnosť - máte tak prehľad kedy Vám tovar môžeme odoslať.
- Doprava tovaru je zdarma pri objednávke nad 80€ pri doprave poštou a nad 150€ pri doprave kuriérom. Doprava zdarma neplatí pre fólie.

» Cena dopravy

Cena dopravy

Zákazník má na výber nechať si tovar poslať kuriérskou službou ktorá mu doručí zásielku až domov, alebo poštou - vtedy bude mať zásielku uloženú po dobu 7 dní na pošte.

Cena za dopravu bude fakturovaná spolu s tovarom. NUMA s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny prepravného v prípade, že sa jedná o rozmernejší alebo ťažký náklad prípadne vysokú poistnú sumu tovaru. O tejto zmene budete vopred informovaný e-mailom alebo telefonicky. Pri preprave kuriérskou spoločnosťou DPD je každá zásielka poistená na plnú cenu tovaru. Pri prevzatí tovaru od kuriéra skontrolujte, že obal je nepoškodený. Ak zistíte poškodnie zásielky - spíšte s kuriérom protokol. Tovar poškodený pri preprave uhradí prepravná spoločnosť a Vy dostanete nový tovar. Reklamácie mechanického poškodenia výrobku (poškrabanie, prasknutie, zlomenie, ...), ktoré neboli zistené pri prevzatí zásielky bude možné uznať len ak kupujúci preukáže, že reklamované vady mal tovar už v čase prevzatia od dopravcu.

Cena dopravy v rámci SR závisí od zvolenej formy prepravy, váhy objednaného tovaru a ceny Vašej objednávky. Pri objednávke nad 80€ je doprava poštou zdarma (nad 150€ pri doprave kuriérom). Preprava jazierkových a kamienkových fólií a plastových jazierok je zdarma len pri cene samotnej fólie či PE jazierka nad 1.000€ Ceny dopravy podľa váhy tovaru:


Slovenská pošta (obvyklá doba prepravy je 1-2 pracovné dni od odoslania tovaru):
0-0.025kg       = 1,0€
0.027-1,99kg  = 1,5€
2-4,99kg         = 2,5€
5-9,99kg         = 3,0€
nad 10kg posielame len kuriérom


Kuriér DPD alebo Poštový kuriér (obvyklá doba prepravy je 1 pracovný deň od odoslania tovaru):
0-1,99kg          = 5,5€
2-9,99kg          = 6,5€
10-39,99kg      = 7,5€
40-99,99kg  = 19,50€
100-150 kg    = 22,50€

 

Zásielky do ČR (obvyklá doba prepravy je 2-3 pracovné dn od odoslania tovaru):
0-0.29kg        = 2,0€
0.03-0,99kg   = 6,5€
1-4,99kg         = 9,5€
5-9,99kg         = 11,0€
10-39.9kg         = 16,0€
 40-50kg           = 17,5€

Spoločnosť NUMA s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti FIAP GmbH na Slovensku. Ponúkame tovar od renomovaných výrobcov, akými sú FIAP, OASE, MESSNER, TMC, HOUSE OF KATA, VELDA, SENEYE a Evolution Aqua

  • manu1
  • manu2
  • manu3
  • manu4
  • manu5