Prečo nakupovať u nás?
Prečo nakupovať u nás?

- Nie sme len e-shop ale aj realizátorská firma s 10-ročnými praktickými skúsenosťami.
- Preto Vám vieme poradiť s každým technickým riešením či svojpomocnou realizáciou jazierka.
- Je za nami množstvo realizácií a referencií.
- Pred kúpou cez e-shop sa môžte s nami spojiť a odkonzultovať vhodnosť vybraného tovaru pre váš zámer.
- Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na u nás zakúpený tovar.
- Môžte nás osobne navštíviť a prezrieť si produkty jazierkovej techniky priamo zapojené v našich jazierkach.

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop

- Sme jediný e-shop na Slovensku s jazierkovou technikou a KOI kaprami certifikovaný spoločnosťou SAEC. Sme držiteľom certifikátu "Bezpečný nákup" od 8.2.2015 čo znamená, že e-shop numa.sk úspešne absolvoval certifikáciu už 8 rokov po sebe.
- Certifikovaný obchod prináša zákazníkom záruku a zároveň záväzok, že spĺňame pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
- Pristupujeme seriózne ku každej prípadnej reklamácii.
- Dodržiavame pravidlá ochrany osobných údajov, čo potvrdzuje Úrad na ochranu osobných údajov SR registráciou informačného systému spoločnosti NUMA s.r.o. s prideleným registračným číslom - 201416903.
- Svoju objednávku môžte uhradiť dobierkou, alebo ju bezpečne uhradiť cez zabezpečený portál banky. Platbu na dobierku neposkytujeme pre fólie a tovar na objednávku.

Vernostný program
Vernostný program

- Spoločnosť NUMA s.r.o. svojich zákazníkov nakupujúcich prostredníctvom e-shopu odmeňuje za vernosť.
- Zaregistrujte sa u nás, objednajte si tovar a zbierajte pri tom body, ktorými môžete pri Vašich ďalších nákupoch u nás zaplatiť. Vernostné body sa nepripisujú za tovar ktorý je v zľave.
- Kúpou cez e-shop je vami zakúpený tovar registrovaný systémom a pri prípadnej reklamácii nemusíte predkladať doklad o kúpe.

Expresná doprava ZDARMA
Vernostný program

- Okamžitá expedícia tovaru - 93% tovaru je skladom a pri zadaní objednávky v pracovných dňoch do 12:00 hodiny (fólie do 10:00 hod) ho okamžite expedujeme - kuriérom je na druhý pracovný deň u Vás.
- Pri každom tovare je uvedená jeho dostupnosť - máte tak prehľad kedy Vám tovar môžeme odoslať.
- Doprava tovaru je zdarma pri objednávke nad 80€ pri doprave poštou a nad 150€ pri doprave kuriérom. Doprava zdarma neplatí pre fólie.

» » » Kačička mandarínska

Kačička mandarínska
Kačička mandarínska (Aix galericulata) patrí medzi najkrajšie sfarbené kačice sveta. Táto kačička pochádza z Azie, je rozšírená v Japonsku, Kórei, Severnej Číne a v Rusku. Jej chov nie je náročný a je vhodná aj pre začiatočníkov.

Kačička mandarínska

Kačička mandarínska (Aix galericulata) patrí medzi najkrajšie sfarbené kačice sveta. Táto kačička pochádza z Azie, je rozšírená v Japonsku, Kórei, Severnej Číne a v Rusku. Jej chov nie je náročný a je vhodná aj pre začiatočníkov.

Káčer je vo svadobnom šate od októbra do mája a je tak ozdobou záhradného jazierka počas zimného obdobia. Nápadné sú najmä jeho veľké hnedočervené letky, pestrá hlava s chocholom. Samica je nenápadne škoricovo-hnedo sfarbená.

Tieto malé kačičky dorastajú do dĺžky asi 45 cm a vážia okolo 550 gramov. Samička znáša 8-15 vajíčok na ktorých sedí v dutine stromu asi 30 dní. Káčatká sú od prvého dna veľmi pohyblivé a zdržiavajú sa so samicou pri vode. Tá sa o nich stará približne prvé dva mesiace.

Mladé kačičky sa živia spočiatku skôr živočíšnou potravou (gamarusy, rybia múčka, tvaroh), natvrdo uvarenými vajíčkami s nadrobno nasekanou sparenou žihľavou. Neskôr im môžeme pridávať aj špeciálnu zmesku zloženú s obilovín.

Pre jeden pár kačičiek mandarínskych stačí vodná plocha 2 m2 a najlepšie zatrávnený výbeh 6 m2. V našich podmienkach prezimujú bez problémov. Je však lepšie pre nich pripraviť nejaký otvorený prístrešok. Najdôležitejšie je v zime umožniť kačičkám denne prístup k čerstvej vode a to nielen na pitie, ale aj na kúpanie aby nestratili kvalitu peria.

Potrava je rovnaká ako pri všetkých okrasných kačkách, t. j. obilniny (najmä pšenica), špeciálne zmesky pre kačky, vodné rastliny, drobné vodné živočíchy (slimáky, hmyz). Kačičky mandarínske sa dožívajú veku okolo 10 rokov.

Galéria

Spoločnosť NUMA s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti FIAP GmbH na Slovensku. Ponúkame tovar od renomovaných výrobcov, akými sú FIAP, OASE, MESSNER, TMC, HOUSE OF KATA, VELDA, SENEYE a Evolution Aqua

  • manu1
  • manu2
  • manu3
  • manu4
  • manu5