Prečo nakupovať u nás?
Prečo nakupovať u nás?

- Nie sme len e-shop ale aj realizátorská firma s 10-ročnými praktickými skúsenosťami.
- Preto Vám vieme poradiť s každým technickým riešením či svojpomocnou realizáciou jazierka.
- Je za nami množstvo realizácií a referencií.
- Pred kúpou cez e-shop sa môžte s nami spojiť a odkonzultovať vhodnosť vybraného tovaru pre váš zámer.
- Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na u nás zakúpený tovar.
- Môžte nás osobne navštíviť a prezrieť si produkty jazierkovej techniky priamo zapojené v našich jazierkach.

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop

- Sme jediný e-shop na Slovensku s jazierkovou technikou a KOI kaprami certifikovaný spoločnosťou SAEC. Sme držiteľom certifikátu "Bezpečný nákup" od 8.2.2015 čo znamená, že e-shop numa.sk úspešne absolvoval certifikáciu už 10 rokov po sebe.
- Certifikovaný obchod prináša zákazníkom záruku a zároveň záväzok, že spĺňame pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
- Pristupujeme seriózne ku každej prípadnej reklamácii.
- Dodržiavame pravidlá ochrany osobných údajov, čo potvrdzuje Úrad na ochranu osobných údajov SR registráciou informačného systému spoločnosti NUMA s.r.o. s prideleným registračným číslom - 201416903.
- Svoju objednávku môžte uhradiť dobierkou, alebo ju bezpečne uhradiť cez zabezpečený portál banky. Platbu na dobierku neposkytujeme pre fólie a tovar na objednávku.

Vernostný program
Vernostný program

- Spoločnosť NUMA s.r.o. svojich zákazníkov nakupujúcich prostredníctvom e-shopu odmeňuje za vernosť.
- Zaregistrujte sa u nás, objednajte si tovar a zbierajte pri tom body, ktorými môžete pri Vašich ďalších nákupoch u nás zaplatiť. Vernostné body sa nepripisujú za tovar ktorý je v zľave.
- Kúpou cez e-shop je vami zakúpený tovar registrovaný systémom a pri prípadnej reklamácii nemusíte predkladať doklad o kúpe.

Expresná doprava ZDARMA
Vernostný program

- Okamžitá expedícia tovaru - 93% tovaru je skladom a pri zadaní objednávky v pracovných dňoch do 12:00 hodiny (fólie do 10:00 hod) ho okamžite expedujeme - kuriérom je na druhý pracovný deň u Vás.
- Pri každom tovare je uvedená jeho dostupnosť - máte tak prehľad kedy Vám tovar môžeme odoslať.
- Doprava tovaru je zdarma pri objednávke nad 80€ pri doprave poštou a nad 150€ pri doprave kuriérom. Doprava zdarma neplatí pre fólie.

» » » Saki-Hikari – Najlepšie krmivo pre KOI kapre

Saki-Hikari – Najlepšie krmivo pre KOI kapre
Saki-Hikari, profesionálne granule pre KOI kapre, boli vyvinuté ako výsledok desaťročí výskumu a testovania „z prvej ruky“ poprednými japonskými chovateľmi. Saki-Hikari je krmivo víťazov All Japan Koi Show Grand Champion od roku 2003. Ak chcete to najlepšie krmivo pre vaše kapre, siahnite po Hikari – celosvetovom lídrovi vo výžive KOI kaprov.

Saki-Hikari – Najlepšie krmivo pre KOI kapre

Revolúcia v kŕmení KOI

Snaha o redukovanie mnohých problémov súvisiacich s chovom KOI kaprov doviedla krmivo Saki-Hikari na celosvetovo najpokrokovejšie krmivo pre KOI kapre. Krmivo ako výsledok 135 rokov chovu, vývoja a testovania spolupracujúcimi poprednými chovateľmi v Japonsku, je teraz dostupné aj pre hobby chovateľov KOI kaprov na Slovensku.

Tajomstvo SAKI-HIKARI

Každé krmivo Saki-Hikari obsahuje probiotické živé mikroorganizmy, v Japonsku nazývané Hikari-Germ. Obsahuje kmeň baktérií Bacillus bacteria, ktoré sa po požití kaprami sa začne množiť v ich črevách. Výsledkom je pozoruhodná enzymatická aktivita vytvárajúca zdokonalené vstrebávanie v krmive obsiahnutých výživných látok, ktoré sa zúžitkujú na rýchly rast rýb a redukciu nevyužitého krmiva vo výkaloch.

Zatiaľ čo použitie tohto typu baktérii nie je novinka (v ľudskej výžive sa používajú v jogurtoch), výhody ich využitia vo výžive KOI kaprov je teraz možné spoznať vďaka ich použitiu v krmive Saki-Hikari.

Fázy pôsobenia krmiva Hikari-Germ™

Probiotické, prospešné živé mikroorganizmy v krmive Saki-Hikari prechádzajú štyrmi dočasnými fázami.

Fázy pôsobenia krmiva Hikari-Germ™

1. Fáza

Keď krmivo Saki-Hikari koi kapor zožerie, prospešné baktérie sa aktivujú a začnú sa množiť v tráviacom trakte ryby.

2. Fáza

Baktérie sa znásobujú a zvyšujú úroveň nesmierne výkonných tráviacich enzýmov. Aktivita týchto enzýmov významne zlepšuje schopnosť organizmu KOI zúžitkovať dostupnú výživu z granúl a výrazne zvýši jej vstrebávanie do organizmu kaprov.

3. Fáza

Prospešné baktérie zdolajú škodlivé baktérie, ktoré v tráviacom trakte koi kradnú živiny pre vlastné prežitie. Toto veľmi pomáha imunitnému systému KOI kaprov.

4. Fáza

Dokonalejšie zúžitkovanie granúl a vstrebávanie znamená nižšie množstvo výkalov. Výkaly sú po vylúčení KOI kaprom rýchlo rozkladané pokračujúcou aktivitou zložky Hikari-Germ. Táto jej činnosť zvyšuje kvalitu vody, nakoľko redukuje znečistenie biologického filtra a jeho čistenie.

Rozdiel medzi filtrami pri kŕmení bežným krmivom a SAKI-HIKARI

Výber krmiva pre KOI v závislosti od teploty vody

Výber krmiva pre KOI v závislosti od teploty vody

Vplyv výberu krmiva na rast KOI

Vplyv výberu krmiva na rast KOI

Kompletný rad prémiovej rady krmív Saki-Hikari si môžte teraz objednať v našom e-shope.

Galéria

Spoločnosť NUMA s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti FIAP GmbH na Slovensku. Ponúkame tovar od renomovaných výrobcov, akými sú FIAP, OASE, MESSNER, TMC, HOUSE OF KATA, VELDA, SENEYE a Evolution Aqua

  • manu1
  • manu2
  • manu3
  • manu4
  • manu5