Prečo nakupovať u nás?
Prečo nakupovať u nás?

- Nie sme len e-shop ale aj realizátorská firma s 10-ročnými praktickými skúsenosťami.
- Preto Vám vieme poradiť s každým technickým riešením či svojpomocnou realizáciou jazierka.
- Je za nami množstvo realizácií a referencií.
- Pred kúpou cez e-shop sa môžte s nami spojiť a odkonzultovať vhodnosť vybraného tovaru pre váš zámer.
- Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na u nás zakúpený tovar.
- Môžte nás osobne navštíviť a prezrieť si produkty jazierkovej techniky priamo zapojené v našich jazierkach.

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop

- Sme jediný e-shop na Slovensku s jazierkovou technikou a KOI kaprami certifikovaný spoločnosťou SAEC. Sme držiteľom certifikátu "Bezpečný nákup" od 8.2.2015 čo znamená, že e-shop numa.sk úspešne absolvoval certifikáciu už 10 rokov po sebe.
- Certifikovaný obchod prináša zákazníkom záruku a zároveň záväzok, že spĺňame pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
- Pristupujeme seriózne ku každej prípadnej reklamácii.
- Dodržiavame pravidlá ochrany osobných údajov, čo potvrdzuje Úrad na ochranu osobných údajov SR registráciou informačného systému spoločnosti NUMA s.r.o. s prideleným registračným číslom - 201416903.
- Svoju objednávku môžte uhradiť dobierkou, alebo ju bezpečne uhradiť cez zabezpečený portál banky. Platbu na dobierku neposkytujeme pre fólie a tovar na objednávku.

Vernostný program
Vernostný program

- Spoločnosť NUMA s.r.o. svojich zákazníkov nakupujúcich prostredníctvom e-shopu odmeňuje za vernosť.
- Zaregistrujte sa u nás, objednajte si tovar a zbierajte pri tom body, ktorými môžete pri Vašich ďalších nákupoch u nás zaplatiť. Vernostné body sa nepripisujú za tovar ktorý je v zľave.
- Kúpou cez e-shop je vami zakúpený tovar registrovaný systémom a pri prípadnej reklamácii nemusíte predkladať doklad o kúpe.

Expresná doprava ZDARMA
Vernostný program

- Okamžitá expedícia tovaru - 93% tovaru je skladom a pri zadaní objednávky v pracovných dňoch do 12:00 hodiny (fólie do 10:00 hod) ho okamžite expedujeme - kuriérom je na druhý pracovný deň u Vás.
- Pri každom tovare je uvedená jeho dostupnosť - máte tak prehľad kedy Vám tovar môžeme odoslať.
- Doprava tovaru je zdarma pri objednávke nad 80€ pri doprave poštou a nad 150€ pri doprave kuriérom. Doprava zdarma neplatí pre fólie.

» » » Mega akvárium

Mega akvárium
Spoločnosť NUMA s.r.o.od roku 2011 realizuje obrie akvária. Spolupracujeme s renomovanou spoločnosťou, ktorá má viac ako 20-ročné skúsenosti s lepením skla. Preto vieme uspokojiť aj najnáročnejších klientov ktorí sa rozhodnú pre veľký projekt akvária.

Mega akvárium

Mega akvárium vieme zhotoviť z klasického float skla, alebo špeciálneho Clearvision (obdoba OptiWhite), rovnako ako aj z akrylátu. Akvárium je zhotovené z armovaného betónového monolitu rozmeru 600x170x100 cm. Na betón je aplikovaná vodeodolná stierka a následne 3 vrstvy tekutej fólie.

Objem akvária je 10.000 litrov. Čelné sklo má hrúbku 38 mm, rozmer 580x100 cm a hmotnosť skoro 600 kg. Pozadie je vyrobené z extrudovaného polystyrénu a čiernej polyuretánovej peny.

Ako filtrácia je použitý 5-komorový FGR biologický filter s použitím nitrifikačných baktérií OASE AquaActiv BioKick Premium, nízkotlaké čerpadlo výkonu 10.000 l/hod, prietoková UV lampa, generátor ozónu so statickým zmiešavačom. Vzduchovanie je zabezpečené kompresorom Hi Flow V-30 a dvomi vzduchovacími diskami s priemerom 20 cm.

Ohrev 10m³ vody na hodnotu 28,5° C zabezpečuje tepelné čerpadlo Vitocal 242-S s podporou slnečných trubicových kolektorov Vitosol 300-T prostredníctvom nerezového tepelného výmenníka.

O nepretržité on-line monitorovanie parametrov vody sa stará Seneye Home. Ako bezpečnostná poistka slúži 2 kW prietokový ohrievač. Osvetlenie akvária zabezpečuje LED akvarijné osvetlenie Planted Aquarium.

V akváriu máme 5 sladkovodných rají rodu Leopoldi druhu Black Diamond Sao Felix (Potamotrygon Leopoldi), 14 ks Myleus schomburgkii Widebar Blue Hook a osádku akvarijných rýb dopĺňa ázijská arowana Scleropages legendrei Premium High Gold Crossback spolu s Platinum Alligator Gar Atractosteus spatula.

 

Prezrite si fotogalériu realizácie mega akvária od začiatku:

Galéria

Spoločnosť NUMA s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti FIAP GmbH na Slovensku. Ponúkame tovar od renomovaných výrobcov, akými sú FIAP, OASE, MESSNER, TMC, HOUSE OF KATA, VELDA, SENEYE a Evolution Aqua

  • manu1
  • manu2
  • manu3
  • manu4
  • manu5