Prečo nakupovať u nás?
Prečo nakupovať u nás?

- Nie sme len e-shop ale aj realizátorská firma s 10-ročnými praktickými skúsenosťami.
- Preto Vám vieme poradiť s každým technickým riešením či svojpomocnou realizáciou jazierka.
- Je za nami množstvo realizácií a referencií.
- Pred kúpou cez e-shop sa môžte s nami spojiť a odkonzultovať vhodnosť vybraného tovaru pre váš zámer.
- Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na u nás zakúpený tovar.
- Môžte nás osobne navštíviť a prezrieť si produkty jazierkovej techniky priamo zapojené v našich jazierkach.

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop

- Sme jediný e-shop na Slovensku s jazierkovou technikou a KOI kaprami certifikovaný spoločnosťou SAEC. Sme držiteľom certifikátu "Bezpečný nákup" od 8.2.2015 čo znamená, že e-shop numa.sk úspešne absolvoval certifikáciu už 10 rokov po sebe.
- Certifikovaný obchod prináša zákazníkom záruku a zároveň záväzok, že spĺňame pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
- Pristupujeme seriózne ku každej prípadnej reklamácii.
- Dodržiavame pravidlá ochrany osobných údajov, čo potvrdzuje Úrad na ochranu osobných údajov SR registráciou informačného systému spoločnosti NUMA s.r.o. s prideleným registračným číslom - 201416903.
- Svoju objednávku môžte uhradiť dobierkou, alebo ju bezpečne uhradiť cez zabezpečený portál banky. Platbu na dobierku neposkytujeme pre fólie a tovar na objednávku.

Vernostný program
Vernostný program

- Spoločnosť NUMA s.r.o. svojich zákazníkov nakupujúcich prostredníctvom e-shopu odmeňuje za vernosť.
- Zaregistrujte sa u nás, objednajte si tovar a zbierajte pri tom body, ktorými môžete pri Vašich ďalších nákupoch u nás zaplatiť. Vernostné body sa nepripisujú za tovar ktorý je v zľave.
- Kúpou cez e-shop je vami zakúpený tovar registrovaný systémom a pri prípadnej reklamácii nemusíte predkladať doklad o kúpe.

Expresná doprava ZDARMA
Vernostný program

- Okamžitá expedícia tovaru - 93% tovaru je skladom a pri zadaní objednávky v pracovných dňoch do 12:00 hodiny (fólie do 10:00 hod) ho okamžite expedujeme - kuriérom je na druhý pracovný deň u Vás.
- Pri každom tovare je uvedená jeho dostupnosť - máte tak prehľad kedy Vám tovar môžeme odoslať.
- Doprava tovaru je zdarma pri objednávke nad 80€ pri doprave poštou a nad 150€ pri doprave kuriérom. Doprava zdarma neplatí pre fólie.

» » » Múzeum KOI kaprov

Múzeum KOI kaprov
Múzeum KOI kaprov Nishikigoi no Sato sa nachádza priamo v meste Ojiya v Niigate – kolíske týchto rýb. Areál pozostáva z miestnosti s informáciami o histórii koi kaprov, budovy s jazierkom s KOI kaprami a Japonskou záhradou ktorá budovy obklopuje. Múzeum je prístupné celoročne.

Múzeum KOI kaprov

Vstupná miestnosť Nishikigoi no SatoVo vstupnej miestnosti je možné nájsť výklad o pôvode KOI, informácie o procese vyšľachtenia Nishikigoi z pôvodného Wagoi, pomôcky ako identifikovať množstvo typov KOI kaprov s popisom šarmu každej variety a chovateľské úspechy miestnych chovateľov.

 

 

 

 

 

 

 

Detské maľby koi kaprov.Japonské deti často navštevujú múzeum v rámci školskej exkurzie a na nástenke sa vystavujú ich maľby KOI kaprov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Interiérové jazierko Nishikigoi no SatoVo vnútri druhej stavby sa nachádza obrovské interiérové jazierko s očarujúcimi jumbo koi kaprami, ktoré sa narodili v Ojiya City a ktoré si majestátne plávajú v jazierku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Japonská záhrada Nishikigoi no Sato.Vo vonkajšej japonskej záhrade sú štyri záhradné jazierka a dva vodopády. Je v nich rovnako množstvo KOI kaprov ktoré možno kŕmiť a záhrada ponúka v každom ročnom období iné čaro.

 

 

 

 

Užitočné informácie:

Adresa: Nishikigoi no Sato, Jonai 1-8-22, Ojiya City, Niigata 947-0028
Otváracie hodiny: Marec-November 9:00 – 18:00
                             December – Február 9:00 – 17:00
Vstupné: Deti do 6 rokov: zdarma
               Deti do 15 rokov: 300 ¥
               Dospelí: 500 ¥
Múzeum je zatvorené od 29.decembra do 3.januára

Spoločnosť NUMA s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti FIAP GmbH na Slovensku. Ponúkame tovar od renomovaných výrobcov, akými sú FIAP, OASE, MESSNER, TMC, HOUSE OF KATA, VELDA, SENEYE a Evolution Aqua

  • manu1
  • manu2
  • manu3
  • manu4
  • manu5