Prečo nakupovať u nás?
Prečo nakupovať u nás?

- Nie sme len e-shop ale aj realizátorská firma s 10-ročnými praktickými skúsenosťami.
- Preto Vám vieme poradiť s každým technickým riešením či svojpomocnou realizáciou jazierka.
- Je za nami množstvo realizácií a referencií.
- Pred kúpou cez e-shop sa môžte s nami spojiť a odkonzultovať vhodnosť vybraného tovaru pre váš zámer.
- Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na u nás zakúpený tovar.
- Môžte nás osobne navštíviť a prezrieť si produkty jazierkovej techniky priamo zapojené v našich jazierkach.

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop

- Sme jediný e-shop na Slovensku s jazierkovou technikou a KOI kaprami certifikovaný spoločnosťou SAEC. Sme držiteľom certifikátu "Bezpečný nákup" od 8.2.2015 čo znamená, že e-shop numa.sk úspešne absolvoval certifikáciu už 10 rokov po sebe.
- Certifikovaný obchod prináša zákazníkom záruku a zároveň záväzok, že spĺňame pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
- Pristupujeme seriózne ku každej prípadnej reklamácii.
- Dodržiavame pravidlá ochrany osobných údajov, čo potvrdzuje Úrad na ochranu osobných údajov SR registráciou informačného systému spoločnosti NUMA s.r.o. s prideleným registračným číslom - 201416903.
- Svoju objednávku môžte uhradiť dobierkou, alebo ju bezpečne uhradiť cez zabezpečený portál banky. Platbu na dobierku neposkytujeme pre fólie a tovar na objednávku.

Vernostný program
Vernostný program

- Spoločnosť NUMA s.r.o. svojich zákazníkov nakupujúcich prostredníctvom e-shopu odmeňuje za vernosť.
- Zaregistrujte sa u nás, objednajte si tovar a zbierajte pri tom body, ktorými môžete pri Vašich ďalších nákupoch u nás zaplatiť. Vernostné body sa nepripisujú za tovar ktorý je v zľave.
- Kúpou cez e-shop je vami zakúpený tovar registrovaný systémom a pri prípadnej reklamácii nemusíte predkladať doklad o kúpe.

Expresná doprava ZDARMA
Vernostný program

- Okamžitá expedícia tovaru - 93% tovaru je skladom a pri zadaní objednávky v pracovných dňoch do 12:00 hodiny (fólie do 10:00 hod) ho okamžite expedujeme - kuriérom je na druhý pracovný deň u Vás.
- Pri každom tovare je uvedená jeho dostupnosť - máte tak prehľad kedy Vám tovar môžeme odoslať.
- Doprava tovaru je zdarma pri objednávke nad 80€ pri doprave poštou a nad 150€ pri doprave kuriérom. Doprava zdarma neplatí pre fólie.

» » » On-line monitor SENEYE POND

On-line monitor SENEYE POND
Možno vám niekedy uhynul obľúbený KOI kapor ale nevedeli ste prečo. Možno vám niekedy unikala voda z jazierka ale prišli ste na to neskoro. Seneye Pond vám umožní jednoducho monitorovať záhradné jazierko a ochrániť vaše ryby. Seneye ochráni ryby pred devastačným zvýšením hodnoty čpavku ktoré môže byť náhle a spôsobí úhyn rýb vo veľmi krátkom čase. Seneye Pond upozorní na škodlivé kolísanie pH, teploty a rozpusteného kyslíka v jazierku.

On-line monitor SENEYE POND

cieľ Seneye

Revolučne zmeniť chov KOI kaprov tým, že umožní majiteľom KOI dramaticky znížiť úmrtnosť rýb.

Spoločnosť Seneye vyvinula riešenie, ktoré umožňuje chovateľom KOI kaprov skutočne pochopiť, čo sa deje vo vnútri ich jazierka, sledovať škodlivé parametre, ktoré nie sú zistiteľné ľudským okom. Použitie zariadenia Seneye Pond môže dramaticky zlepšiť frekvenciu, presnosť, citlivosť a robustnosť meraní vody a zaisťuje, že ryby budú nielen prežívať, ale bude sa im nezvyčajne dariť!

Táto technológia chránená viacerými patentami je úplne automatizovaná, nemá negatívny účinok na vodný život, jednoducho sa inštaluje a zákazníci ju môžu jednoducho používať.

 

prečo Seneye

Dni, kedy sa na ryby pozeralo len ako na spotrebné predmety, sú už dávno za nami. Vývoj pokračuje a pozorujeme pozitívne zmeny v etike a zákonoch na ochranu zvierat.

V Seneye veria, že príliš mnoho rýb v jazierkach zbytočne uhynie a že pomocou technológie a vedomostí je možné tento počet výrazne znížiť.

Zákazníci sa často topia v kruhu zlyhaní, obzvlášť u nových, ale tiež u zabehnutých jazierok. Často sú zmetení a pomyslenie že urobili niečo zle má za následok, že príliš rýchlo zanechajú svoj koníček. Pritom sa dá tomuto vyhnúť.

Pozrime sa na vodu analyticky. Zariadenie Seneye sleduje kritické parametre a v prípade potreby poskytuje rady na mieru. Je čas urobiť rozhodnutie a zvýšiť mieru úspechu chovateľov KOI spoločne s mierou prežitia rýb chovaných v záhradných jazierkach.

Je čas sa pripojiť ku revolúcii.

 

 

 

 

 

kúpili ste si KOI kapre, no neviete pohľadom posúdiť či je voda vo vašom jazierku v poriadku ?

 

Seneye rozpozná ktorá z nádrží je bezpečná

 

monitor Seneye je možné pripojiť 3 rôznymi spôsobmi a získať 5 testov v jednom zariadení

 

Možnosti pripojenia monitoru SENEYE

Spoločnosť NUMA s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti FIAP GmbH na Slovensku. Ponúkame tovar od renomovaných výrobcov, akými sú FIAP, OASE, MESSNER, TMC, HOUSE OF KATA, VELDA, SENEYE a Evolution Aqua

  • manu1
  • manu2
  • manu3
  • manu4
  • manu5