Prečo nakupovať u nás?
Prečo nakupovať u nás?

- Nie sme len e-shop ale aj realizátorská firma s 10-ročnými praktickými skúsenosťami.
- Preto Vám vieme poradiť s každým technickým riešením či svojpomocnou realizáciou jazierka.
- Je za nami množstvo realizácií a referencií.
- Pred kúpou cez e-shop sa môžte s nami spojiť a odkonzultovať vhodnosť vybraného tovaru pre váš zámer.
- Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na u nás zakúpený tovar.
- Môžte nás osobne navštíviť a prezrieť si produkty jazierkovej techniky priamo zapojené v našich jazierkach.

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop

- Sme jediný e-shop na Slovensku s jazierkovou technikou a KOI kaprami certifikovaný spoločnosťou SAEC. Sme držiteľom certifikátu "Bezpečný nákup" od 8.2.2015 čo znamená, že e-shop numa.sk úspešne absolvoval certifikáciu už 10 rokov po sebe.
- Certifikovaný obchod prináša zákazníkom záruku a zároveň záväzok, že spĺňame pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
- Pristupujeme seriózne ku každej prípadnej reklamácii.
- Dodržiavame pravidlá ochrany osobných údajov, čo potvrdzuje Úrad na ochranu osobných údajov SR registráciou informačného systému spoločnosti NUMA s.r.o. s prideleným registračným číslom - 201416903.
- Svoju objednávku môžte uhradiť dobierkou, alebo ju bezpečne uhradiť cez zabezpečený portál banky. Platbu na dobierku neposkytujeme pre fólie a tovar na objednávku.

Vernostný program
Vernostný program

- Spoločnosť NUMA s.r.o. svojich zákazníkov nakupujúcich prostredníctvom e-shopu odmeňuje za vernosť.
- Zaregistrujte sa u nás, objednajte si tovar a zbierajte pri tom body, ktorými môžete pri Vašich ďalších nákupoch u nás zaplatiť. Vernostné body sa nepripisujú za tovar ktorý je v zľave.
- Kúpou cez e-shop je vami zakúpený tovar registrovaný systémom a pri prípadnej reklamácii nemusíte predkladať doklad o kúpe.

Expresná doprava ZDARMA
Vernostný program

- Okamžitá expedícia tovaru - 93% tovaru je skladom a pri zadaní objednávky v pracovných dňoch do 12:00 hodiny (fólie do 10:00 hod) ho okamžite expedujeme - kuriérom je na druhý pracovný deň u Vás.
- Pri každom tovare je uvedená jeho dostupnosť - máte tak prehľad kedy Vám tovar môžeme odoslať.
- Doprava tovaru je zdarma pri objednávke nad 80€ pri doprave poštou a nad 150€ pri doprave kuriérom. Doprava zdarma neplatí pre fólie.

» » » Záhradné jazierko v zimnej záhrade

Záhradné jazierko v zimnej záhrade
Interiérové záhradné jazierko, integrované ako súčasť zimnej záhrady, je snom každého milovníka KOI kaprov. Poskytne celoročné potešenie a relax počas dlhých zimných dní.

Záhradné jazierko v zimnej záhrade

V galérii nižšie vám predstavujeme fotografie z výstavby jazierka, kde sú KOI kapre chované celoročne. Jazierko má hrubé rozmery 3x3 metre a hĺbku vody 80 cm, čo úplne postačuje vzhľadom na to že, jazierko celoročne nezamŕza.

Jazierko má objem 5.520 litrov. Ako hydroizolácia bola použitá FIAP tekutá fólia sivej farby. Brehy jazierka lemuje viac ako tona skál dovezených z japonského ostrova Shikoku. Ich dominantou je japonská lampa a studnička Tsukubai, do ktorej jemne nateká voda z bambusového pítka.

Filtráciu jazierka zabezpečuje FIAP štrbinový stenový skimmer, dnová vpusť a gravitačne zapojený 5-komorový filter s vortexom a FIAP štrbinovou odstredivkou. Filtračný systém je ukrytý v šachte pod mólom, ktoré sa otvára diaľkovým ovládačom vďaka elektrickému výsuvnému piestu. Vláknité riasy v jazierku likviduje rokmi overený prípravok Algae STOP o nepretržitý monitoring parametrov vody sa stará Seneye Pond.

V prípade Vášho záujmu o výstavbu podobného jazierka na kľúč vo Vašej zimnej záhrade nás neváhajte kontaktovať. Využite naše dlhoročné skúsenosti získané pri desiatkach realizácií jazierok, ako aj pri inštaláciách filtrácií pre záhradné jazierka.
 

Galéria

Súbory na stiahnutie

Spoločnosť NUMA s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti FIAP GmbH na Slovensku. Ponúkame tovar od renomovaných výrobcov, akými sú FIAP, OASE, MESSNER, TMC, HOUSE OF KATA, VELDA, SENEYE a Evolution Aqua

  • manu1
  • manu2
  • manu3
  • manu4
  • manu5