Prečo nakupovať u nás?
Prečo nakupovať u nás?

- Nie sme len e-shop ale aj realizátorská firma s 10-ročnými praktickými skúsenosťami.
- Preto Vám vieme poradiť s každým technickým riešením či svojpomocnou realizáciou jazierka.
- Je za nami množstvo realizácií a referencií.
- Pred kúpou cez e-shop sa môžte s nami spojiť a odkonzultovať vhodnosť vybraného tovaru pre váš zámer.
- Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na u nás zakúpený tovar.
- Môžte nás osobne navštíviť a prezrieť si produkty jazierkovej techniky priamo zapojené v našich jazierkach.

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop

- Sme jediný e-shop na Slovensku s jazierkovou technikou a KOI kaprami certifikovaný spoločnosťou SAEC. Sme držiteľom certifikátu "Bezpečný nákup" od 8.2.2015 čo znamená, že e-shop numa.sk úspešne absolvoval certifikáciu už 8 rokov po sebe.
- Certifikovaný obchod prináša zákazníkom záruku a zároveň záväzok, že spĺňame pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
- Pristupujeme seriózne ku každej prípadnej reklamácii.
- Dodržiavame pravidlá ochrany osobných údajov, čo potvrdzuje Úrad na ochranu osobných údajov SR registráciou informačného systému spoločnosti NUMA s.r.o. s prideleným registračným číslom - 201416903.
- Svoju objednávku môžte uhradiť dobierkou, alebo ju bezpečne uhradiť cez zabezpečený portál banky. Platbu na dobierku neposkytujeme pre fólie a tovar na objednávku.

Vernostný program
Vernostný program

- Spoločnosť NUMA s.r.o. svojich zákazníkov nakupujúcich prostredníctvom e-shopu odmeňuje za vernosť.
- Zaregistrujte sa u nás, objednajte si tovar a zbierajte pri tom body, ktorými môžete pri Vašich ďalších nákupoch u nás zaplatiť. Vernostné body sa nepripisujú za tovar ktorý je v zľave.
- Kúpou cez e-shop je vami zakúpený tovar registrovaný systémom a pri prípadnej reklamácii nemusíte predkladať doklad o kúpe.

Expresná doprava ZDARMA
Vernostný program

- Okamžitá expedícia tovaru - 93% tovaru je skladom a pri zadaní objednávky v pracovných dňoch do 12:00 hodiny (fólie do 10:00 hod) ho okamžite expedujeme - kuriérom je na druhý pracovný deň u Vás.
- Pri každom tovare je uvedená jeho dostupnosť - máte tak prehľad kedy Vám tovar môžeme odoslať.
- Doprava tovaru je zdarma pri objednávke nad 80€ pri doprave poštou a nad 150€ pri doprave kuriérom. Doprava zdarma neplatí pre fólie.

» » Filtrácia pre biobazén

Filtrácia pre biobazén
Pán Mečíř, olympijský víťaz v tenise, mal problém s čistotou vody vo svojom biobazéne a jej údržba bola stále viac časovo a finančne náročnejšia. Dodali sme mu profesionálny filtračný systém, ktorého údržba je minimálna a zabezpečí čistú vodu v jeho kúpacom jazierku.

Filtrácia pre biobazén
Klient: Miloslav MečířDátum realizácie: December 2014
Zadanie

Pán Miloslav Mečíř mal záujem o filtračný systém ktorý videl u svojho známeho v kúpacom jazierku a ktorý sme pred 7 rokmi dodávali.

Klient mal svoje kúpacie jazierko len s pobrežnými samočistiacimi zónami ktoré nefungovali. Jeho požiadavka bola jednoduchá údržba a čistá voda až na dno jazierka.

Riešenie

Klientovi sme na základe špecifík jeho kúpacieho jazierka navrhli filtračný systém s niekoľkými vylepšeniami, ktoré medzičasom trh priniesol a ktoré sme u nás úspešne otestovali.

Nakoľko klient má v kúpacom jazierku aj pár rýb filtračný systém sme nadimenzovali tak, aby sa nemusel rýb v jazierku vzdať.

Dodané služby

Aby sme mohli zrealizovať navrhnuté riešenie, dodali sme tieto produkty:

Fotogaléria Vyjadrenie klienta
 Miloslav Mečíř, Bratislava

Mali sme na záhrade kúpacie jazierko s filtráciou cez samočistiace zóny, ktoré fungovali prvý rok a pol. Údržba jazierka bola časovo náročná a voda v biobazéne bola špinavá – nebolo vidno viac ako do pol metrovej hĺbky. S návrhom filtrácie som sa na základe odporúčania známeho obrátil na spoločnosť NUMA s.r.o. Kvôli rybám nemohli vypustiť biobazén a vymeniť vodu. Napriek tomu sa voda do 10 dní od spustenia filtrácie vyčistila. Teraz mám vodu kryštálovo priezračnú, údržba ich filtrácie je neporovnateľne jednoduchšia a bio‐bazén je konečne krásnou súčasťou mojej záhrady a budeme ho môcť s rodinou po rokoch aj využiť na kúpanie.

Miloslav Mečíř, Bratislava
Zaujal vás tento projekt? Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

Ak vás zaujali naše služby a máte záujem o cenovú kalkuláciu, kontaktujte nás, prosím:


* povinný údaj

Alebo nám zavolajte na 0903 477 774.

Spoločnosť NUMA s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti FIAP GmbH na Slovensku. Ponúkame tovar od renomovaných výrobcov, akými sú FIAP, OASE, MESSNER, TMC, HOUSE OF KATA, VELDA, SENEYE a Evolution Aqua

  • manu1
  • manu2
  • manu3
  • manu4
  • manu5