Prečo nakupovať u nás?
Prečo nakupovať u nás?

- Nie sme len e-shop ale aj realizátorská firma s 10-ročnými praktickými skúsenosťami.
- Preto Vám vieme poradiť s každým technickým riešením či svojpomocnou realizáciou jazierka.
- Je za nami množstvo realizácií a referencií.
- Pred kúpou cez e-shop sa môžte s nami spojiť a odkonzultovať vhodnosť vybraného tovaru pre váš zámer.
- Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na u nás zakúpený tovar.
- Môžte nás osobne navštíviť a prezrieť si produkty jazierkovej techniky priamo zapojené v našich jazierkach.

Certifikovaný e-shop
Certifikovaný e-shop

- Sme jediný e-shop na Slovensku s jazierkovou technikou a KOI kaprami certifikovaný spoločnosťou SAEC. Sme držiteľom certifikátu "Bezpečný nákup" od 8.2.2015 čo znamená, že e-shop numa.sk úspešne absolvoval certifikáciu už 8 rokov po sebe.
- Certifikovaný obchod prináša zákazníkom záruku a zároveň záväzok, že spĺňame pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.
- Pristupujeme seriózne ku každej prípadnej reklamácii.
- Dodržiavame pravidlá ochrany osobných údajov, čo potvrdzuje Úrad na ochranu osobných údajov SR registráciou informačného systému spoločnosti NUMA s.r.o. s prideleným registračným číslom - 201416903.
- Svoju objednávku môžte uhradiť dobierkou, alebo ju bezpečne uhradiť cez zabezpečený portál banky. Platbu na dobierku neposkytujeme pre fólie a tovar na objednávku.

Vernostný program
Vernostný program

- Spoločnosť NUMA s.r.o. svojich zákazníkov nakupujúcich prostredníctvom e-shopu odmeňuje za vernosť.
- Zaregistrujte sa u nás, objednajte si tovar a zbierajte pri tom body, ktorými môžete pri Vašich ďalších nákupoch u nás zaplatiť. Vernostné body sa nepripisujú za tovar ktorý je v zľave.
- Kúpou cez e-shop je vami zakúpený tovar registrovaný systémom a pri prípadnej reklamácii nemusíte predkladať doklad o kúpe.

Expresná doprava ZDARMA
Vernostný program

- Okamžitá expedícia tovaru - 93% tovaru je skladom a pri zadaní objednávky v pracovných dňoch do 12:00 hodiny (fólie do 10:00 hod) ho okamžite expedujeme - kuriérom je na druhý pracovný deň u Vás.
- Pri každom tovare je uvedená jeho dostupnosť - máte tak prehľad kedy Vám tovar môžeme odoslať.
- Doprava tovaru je zdarma pri objednávke nad 80€ pri doprave poštou a nad 150€ pri doprave kuriérom. Doprava zdarma neplatí pre fólie.

» » Výstavba záhrady s jazierkom

Výstavba záhrady s jazierkom
Pán Melich mal záujem o realizáciu veľkej japonskej záhrady so záhradným jazierkom a koi kaprami, altánkom a prvkami japonskej kultúry. Zhotovili sme mu 3D vizualizáciu a po zapracovaní jeho predstáv sme začali s výstavbou jazierka so záhradou v japonskom štýle.

Výstavba záhrady s jazierkom
Klient: Vojtech MelichDátum realizácie: August 2013
Zadanie

Pán Melich uvažoval o novej záhrade pri svojom rodinnom dome a mal zhruba predstavu o jej veľkosti. Chcel väčšie jazierko, v ktorom by mohol chovať koi kapre a chcel aj záhradný altánok.

Všetko malo byť v japonskom štýle s originálnymi prvkami z Japonska. Nakoľko je pán Melich pracovne vyťažený, požadoval filtračný systém, ktorý by potreboval minimálnu údržbu.

Riešenie

Klientovi sme vypracovali 3D návrh, aby sme si zjednotili jeho predstavy s reálnymi možnosťami. Začali sme stavbou jazierka, ku ktorému sme osadili mostík a altánok v japonskom štýle. Do záhrady sme vysadili mohutné japonské borovice z dovozu.

Keďže klient chcel v jazierku koi kapre, zvolili sme profesionálnu filtráciu jazierka a ryby sme doviezli z Japonskej Niigaty.

Fotogaléria Vyjadrenie klienta
Vojtech Melich, Detva

Už pri začatí výstavby domu som oslovil spoločnosť NUMA s.r.o. s požiadavkou na budúcu záhradu. Trvalo dva roky od prvého kontaktu po začatie realizácie ktoré sme využili na vizualizáciu a zháňanie kameňov a stromov z Japonska. So samotnou realizáciou začali skoro na jar a koncom leta mi už plávali koi kapre v jazierku. Najviac spokojný som s čistotou vody v jazierku, priznám sa že som nečakal tak priezračnú vodu, dokonca aj počas zimy.

Vojtech Melich, Detva
Zaujal vás tento projekt? Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

Ak vás zaujali naše služby a máte záujem o cenovú kalkuláciu, kontaktujte nás, prosím:


* povinný údaj

Alebo nám zavolajte na 0903 477 774.

Spoločnosť NUMA s.r.o. je výhradným zástupcom spoločnosti FIAP GmbH na Slovensku. Ponúkame tovar od renomovaných výrobcov, akými sú FIAP, OASE, MESSNER, TMC, HOUSE OF KATA, VELDA, SENEYE a Evolution Aqua

  • manu1
  • manu2
  • manu3
  • manu4
  • manu5